Mūsdienu deju skola EXTREME

2003 gadā skolu izveidoja Vadims un Tatjana Čerepanovi

Deju skolas “EXTREME” darba laikā notika daudz balvu un atzinību, vasaras nometnes, braucieni, festivāli, čempionāti, koncerti. Skola piedalījās dažādos projektos, piemēram: “Dejo ar Zvaigzni”, “Hello Jūrmala”, “Zelta Talanti” (Latvijā), “Zelta talanti” (Igaunijā), “2 Minutes Sloves” (Lietuvā), “Jūras Pērle”.

Skola bija bērnu un profesionāļu breakdance un hip-hop čempionāta “RIGA OPEN” organizatore, piesaistot labākos dejotājus no daudzām Eiropas valstīm;

Deju un vokāla festivālā “ART-Masters”;

Festivālā bērniem un jauniešiem “BREAKING MASTERS”.

Bet dibinātāji par galveno nopelnu un sasniegumu uzskata studijas pārveidošanu par lielu, draudzīgu ģimeni. Ir izaugušas vairākas deju paaudzes, kas māca, turpina veidot un popularizēt Latvijas deju vēsturi.

Kopš 2006. gada EXTREME – LT ar lieliem panākumiem darbojas Lietuvā Darius Marcinkus vadībā. Progresīva komanda, kas pazīstama ar dalību vairākos Lietuvas televīzijas deju projektos un vairākkārtējām uzvarām festivālos un čempionātos Baltijas valstīs.

“EXTREME” ir ne tikai augstas kvalitātes apmācība modernās dejas pamatos, bet arī radoša laboratorija, iespēja ikvienam, kurš vēlas izmēģināt savus spēkus daudzšķautņainajā mākslas pasaulē.

Mēs aicinām jūs dzīvot piepildītu dzīvi, būt pozitīvam un atvērtam skaistumam un mākslai!

Laipni lūdzam deju pasaulē!

Biedrība “Extreme dance school” saņem atbalstu Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.1.1.3/15/I/001“Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” ietvaros.

© Copyright - Extreme dance school 2018