Mūsdienu deju skola EXTREME

2003 gadā skolu izveidoja Vadims un Tatjana Čerepanovi

Šajā laikā ir iegūti dažādi apbalvojumi un tituli, taču galvenais sasniegums ir studijas pārveidošana par lielu un draudzīgu ģimeni. Galvenā skolas atšķirība ir vairāku paaudžu maiņa. Skolnieki izaug un kļūst par skolotājiem.

Sākot ar 2006 gadu mūsu skola ar lieliem panākumiem darbojas Lietuvas teritorijā. EXTREME -LT atrodas, Dariusa Marcinkusa vadībā un ir guvusi panākumus vairākos deju projektos lietuvas televīzijā kā arī bija vairākkārtīga uzvarētāja Baltijas čempionātos un festivālos.

“EXTREME” – tā nav tikai kvalitatīva dejas pamatu apgūšana, bet arī radoša laboratorija. Tā ir iespēja tiem, kuri vēlās izmēģināt savus spēkus daudzpusīgā un mākslinieciskā pasaulē.  Vadima Čerepanova vadībā, kurš pazīstams kā populārs “šoumens” un daudzpusīgs mākslinieks, “EXTREME” komandas biedri piedalās visdažādākajos projektos kā: “Dejo ar Zvaigzni”, „Hello Jūrmala”, „Zelta Talanti”(Latvija), „Golden Talents”(Igaunija), «2 Minutes Sloves» (Lietuva), “Минута Славы” Maskava. Skola ir arī organizators liela mēroga “brake dance” čempionātam “RIGA OPEN”- 2006/2011, un «Breaking Masters» kurš turpina uzņemt apgriezienus un piesaista labākos dejotājus no dažādām Eiropas valstīm.

Mēs Jūs aicinām dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, būt pozitīviem un atvērties skaistumam un mākslai!

Esiet laipni aicināti dejas pasaulē!

Biedrība “Extreme dance school” saņem atbalstu Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.1.1.3/15/I/001“Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” ietvaros.

© Copyright - Extreme dance school 2018